73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

ЛІГА СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЖІНОК

Генератори для Херсону від наших шановних міжнародних партнерів HIA-HUNGARY (Угорської Екуменічної Служби Допомоги).

Генератори для Херсону
від наших шановних міжнародних партнерів HIA-HUNGARY
(Угорської Екуменічної Служби Допомоги).

Сьогодні доставили чималу кількість генераторів до Херсону
від наших шановних міжнародних партнерів HIA-HUNGARY
(Угорської Екуменічної Служби Допомоги).
У листопаді, коли завозили гуманітарну допомогу разом з Керівником офісу HIA-HUNGARY в Україні Barnabás Szatmári мали зустрічі з керівниками інфраструктурних об’єктів та місцевою владою. Провели оцінку потреб й отримали запити на генератори різної потужності на вирішення нагальних потреб від міського водоканалу, міської клінічної лікарні ім.Карабелєша, від Суворівської райради для ОСББ, Тягинської громади, ОСББ Карабельного району для створення пунктів незламності та забезпечення підкачки води зі скважин та для забезпечення електроенергією п’яти лікарських закладів у Херсонській територіальній громаді:
Поліклініка №1, Поліклініка №3, Дитяча поліклініка №1, Дитяча поліклініка №2, Фельшерсько – акушерський пункт (с. Степанівка). Поліклініка №2.
Отримали численні слова вдячності та з радістю їх передаємо HIA-HUNGARY (Будапешт), для Відокремленого підрозділу УЕСД в Україні (Берегово), Закарпатській ОВДА, офісу HIA-HUNGARY в Україні (Київ)!
Стомленні дорогою та екстремальною ситуацією на в’їзді й виїзді з Херсону та від постійних вибухів, але щасливі з того, що вдалося таки допомогти великій кількості нашим землякам, нашим херсонцям!
Все буде Україна !

Translate »