73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

Проєкт

створення Притулку для жінок постраждалих від домашнього насильства у м. Херсоні

Проєкт створення Притулку для жінок постраждалих від домашнього насильства у м. Херсоні

Коротка презентація проекту створення Притулку для жінок постраждалих від домашнього насильства у м. Херсоні для вебінару

Що таке так звані Центри підтримки – Кризові центри, притулки , шелтери , дені центри з протидії домашньому насильству? Для кого їх створюють? Хто може звернутись по допомогу і яка допомога надається?

Це спеціалізовані структури , які надають  послуги саме для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Соціальні, психологічні, юридичні, медичні в тому числі , послуги – є спеціалізованими послугами, які отримує постраждала особа, звернувшись до Кризового центру, притулку (шелтеру), денного центру.

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який вступив в дію з початком 2018 р  багато в чому узгоджуються з вимогами Стамбульської Конвенції.

У статті 16 цього Закону зазначається, що центри підтримки (зокрема, притулки) повинні створюватися місцевими органами влади, а також компаніями, установами, організаціями, благодійними фондами, неурядовими організаціями та приватними особами відповідно до місцевих соціальних потреб, і функціонувати відповідно до їхніх статутів. Відповідно до статті 7 Закону центральний орган виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству (наразі це – Міністерство соціальної політики), має повноваження, з-поміж інших, затверджувати стандарти надання такої допомоги.

Перейду до проекту, який наша ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» впроваджувала, починаючи  з початку 2019 року до червня 2020 року у м. Херсоні.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]
Translate »