73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

ЛІГА СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЖІНОК

Проєкт "Єдиний логістичний гуманітарний центр півдня України"

Проєкт “Єдиний логістичний гуманітарний центр півдня України”

ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» є суб-партнером міжнародної некомерційної організації Угорська Екуменічна Служба Допомоги у реалізації гуманітарних проектів у Херсонській області.

Насьогодні Угорська Екуменічна Служба Допомоги (HIA-HUNGARY) реалізовує проект за фінансового сприяння Організації Об’єднаних Націй – ОСНА (Український гуманітарний фонд) CBF-UKR- 23-R-ING0-24498 у трьох південоукраїнських областях: в Херсонській, Одеській та  Миколаївській.

Проект складається з таких основних  компонентів:

1. Забезпечення допомоги для 20 соціальних закладів, центрів та установ громадського рівня, включаючи соціальні установи, що надають критичні послуги, у   проведенні ремонтно-відновлювальних робіт та облаштування бомбосховищ комплектами непрофільних захисних засобів NFI. (в Херсонській – 70% активностей від загального обсягу проекту, Одеській – 20%  та  Миколаївській – 10%.)

2. Забезпечення 500 домогосподарств у житлових будівлях, які під ризиком обстрілів,   допомоги комплектами непрофільних захисних наборів  в тому числі, ліхтарів, павер-банків, аптечок та іншого, що створить умови ефективної  підтримки в надзвичайних ситуаціях. (в Херсонській – 70% активностей від загалу проекту, Одеській – 20%  та  Миколаївській – 10%.)

3. Забезпечення 50 багатоквартирних будинків, сільських громад, квартальних комітетів, об’єднань мешканців багатоквартирних будинків, на рівні місцевої громади у облаштуванні бомбосховищ, включаючи базове обладнання у тому числі генераторів з аксесуарами та палива для них та надання комплектів непрофільних захисних наборів:  ковдр, аптечок та іншого. (в Херсонській – 70% активностей від загалу проекту , Одеській – 20%  та  Миколаївській – 10%.)

4. Забезпечення допомоги для 230 домогосподарств постраждалих від обстрілів, незначно пошкоджених будинків, наданням будівельних матеріалів для проведення легких та середніх відновлювально-ремонтних робіт, через  вручення домогосподарствам ваучеру на отримання необхідних матеріалів у Херсонській області.

Проект реалізується у 3 областях Херсонська, Одеська, Миколаївська. Це області які знаходяться на Півдні України і підпадають під системні артилерійські та ракетні обстріли. Місто Херсон був деокупована від російської армії 5 місяців тому і знаходиться безпосередньо на лінії бойових зіткнень та воєнних дій. Частина Херсонської області на лівобережній частині від річки Дніпро зараз окупована російськими військами.

 Херсонська, Одеська, Миколаївська області значно постраждали від  бомбових та ракетних обстрілів. Зруйновані житлові будинки, пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури, мережі електропередачі та водопостачання.

Довідкова Інформація: Починаючи з 2015 року Угорська Екуменічна Служби Допомоги є гуманітарним партнером в Херсонській області та стратегічним партнером у допомозі вирішення соціально-економічних проблем ВПО, у тому числі створення Кризового центру для жінок, які постраждали від домашнього насильства, доставка гуманітарних вантажів для ВПО, які перебували на території Херсонської області, починаючи з 2015 по 2018 роки.

Угорська екуменічна служба допомоги (заснована в 1991 році) – сьогодні це одна з найбільших визнаних міжнародною спільнотою, угорських некомерційних організацій.           Угорська Екуменічна Служби Допомоги допомагає нужденним незалежно від їх національності, релігії та ідеології. Свою діяльність по формуванню відповідального світогляду в Угорщині.

Translate »