73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

ЛІГА СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЖІНОК

у партнерстві з канадською українською діаспорою буде допомагати херсонцям

Громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» у партнерстві з канадською українською діаспорою буде допомагати херсонцям

На ранок 8 червня середній рівень підтоплення, внаслідок руйнування Каховської ГЕС, складає 5,61 метрів. Під водою опинились 600 квадратних кілометрів Херсонщини, з них 32% — правобережжя та 68% — лівий берег. Про оперативну ситуацію, викликану підривом Каховської ГЕС, розказав голова Херсонської ВЦА Олександр Прокудін.

Це просто суха статистика. А за нею долі людей, які опинились у біді. Сьогодні вся Україна допомагає Херсону і Херсонщині. Зараз гуманітарні організації отримують багато пропозицій про підтримку  –   пересилають гумові човни, одяг, харчі, ліки, дитячі ліжка, пропонують житло для постраждалих, відгукнулися українські банки, бізнес.

Для Херсонщини збирають допомогу по всьому світу і передають її в надійні руки громадських організацій, які мають великий досвід роботи у гуманітарних проектах. Бо саме вони можуть використати її максимально прозоро і результативно.   

Представники української діаспори канадського міста Монктон, розпочали екстрений збір коштів на гуманітарні потреби постраждалим від підриву Каховської ГЕС. Херсонська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» стала гарантом та партнером у передачі зібраних коштів на гуманітарні потреби постраждалим херсонським родинам. Громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» вже давно працює з такими проектами, має великі бази даних і досвід роботи у кризових ситуаціях.

Translate »