73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

Громадська організація Ліга соціально відповідальних жінок

Сім’ї з Миколаївської області отримала 50 комплектів NFI: перебування у бомбосховищах стане комфортніше

Сім’ї з Миколаївської області отримала 50 комплектів NFI: перебування у бомбосховищах стане комфортніше 

Громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» відгукнулась на запит освітян Миколаївщини та передала їм комплекти для нічного перебування в укритті. Наразі це актуальний запит. І реакція на нього була оперативною. Для дітей Миколаївщини виділено 50 комплектів NFI. У комплект входять: розкладне ліжко, постільна білизна, ковдри, подушки, термос. Сім’ї можуть взяти цей комплект додому, а в разі необхідності скористатись ним у бомбосховищі. Тепер, завдяки міжнародній допомозі, перебування у бомбосховищах стане комфортнішим.

На офіційні сторінці навчального закладу з’явились слова подяки: «Сьогодні наш заклад відвідали Barnabás Szatmári , координатор реагування на надзвичайні ситуації, представник міжнародної організації HIA-Hungary та Наталя Кравець, голова правління ГО «Ліга соціально відповідальних жінок»,  регіональний партнер гуманітарних проектів HIA-HUNGARY які проявили позитивну зацікавленість до роботи закладу  та передали для наших дітей речі, які необхідні під час надзвичайних ситуацій та знаходження в укритті. Дякуємо пану Барнабашу, пані Наталії та їх чудовій, злагодженій команді за співпрацю , високий професіоналізм, розуміння  нагальних потреб людей під час війни. Сил вам, Божого захисту!

Довідка. Проект «Підтримка непродовольчими товарами (SNFI) та відновлення критичної інфраструктури централізованого теплопостачання в Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях у зимовий період» реалізується ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» за фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги

Translate »