73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Заклади Херсонської області отримали 300 комплектів для нічного перебування в укритті від громадської організації «Ліга соціально відповідальних жінок» 

Прифронтові території – зона постійного ризику. Сьогодні у людини є дім та тепле ліжко, а завтра їй доведеться ночувати у бомбосховищі, бо так безпечніше. Зробити перебування в укриттях місцях більш менш комфортнішим – таку амбіційну мету має громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок», яка реалізує проект «Підтримка непродовольчими товарами (SNFI) та відновлення критичної інфраструктури централізованого теплопостачання в Херсонській, Запорізькій та Миколаївській областях у зимовий період» за фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги та UHF.

300 комплектів для нічного перебування в укритті отримали медичні, освітні та соціальні заклади в Херсонській області. До одного комплекту входить: розкладне ліжко, постільна білизна, подушка, матрац, термоковдра, ковдра тепла, термос.

Громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» оперативно відреагувала на запит Херсонської Обласної військової адміністрації, про надання допомоги для бомбошелтерів у Херсоні та Херсонської області на деокупованих територіях. 

Наприкінці січня комплекти NFI були доставлені у міську клінічну лікарню імені Тропіних, в Центр матері та дитини, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради, Херсонській обласний заклад з надання психіатричної допомоги, навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці».

Тепер, завдячують наполегливій роботі місцевих та міжнародних організацій,  у бомбосховищах, які функціонують при медичних, навчальних та соціальних закладах, з’явилась можливість забезпечити своїх відвідувачів комфортним місцем для сну у безпечному місті.

Translate »