73009, Херсонська обл., м.Херсон, Україна

вул. Богородицька 128

Пишіть нам:

liga.women@gmail.com

Телефон

+ 38 050 588 52 16

Громадська організація Ліга соціально відповідальних жінок

Місія здійснена: Пункти Допомоги в Донецької області у надважких умовах вирішують проблеми людей

Місія здійснена: Пункти Допомоги в Донецької області у надважких умовах вирішують проблеми людей

Мешканці громад, що живуть у населених пунктах у близькості до лінії бойових дій, які постраждали від обстрілів, втратили майно, рідних, потребують державних чи місцевих субсидій, можуть звернутись до Пунктів Допомоги, де отримають відповідну консультацію та підтримку.

 У трьох областях України вже більше півроку діють Пункти Допомоги для людей незахищених категорій. У Херсонській області працює 11 Пунктів, у Запорізькій області – 5 Пунктів, у Донецькій області – 4 Пункти Допомоги. 

Пункти Допомоги діють в межах проекту «Багатосекторальна допомога постраждалим, які проживають у важкодоступних районах Донецької, Запорізької та Херсонської областей», який реалізується громадською організацією «Ліга соціально відповідальних жінок» за фінансової підтримки Угорськоюї екуменічної служби допомоги HIA – HUNGARY та Гуманітарного фонду для України (UHF).

Ми раніше писали про людей, що звертались із своїми потребами до операторів-консультантів Пунктів Допомоги. У кожній такій історії маємо щасливе завершення – мешканцям прифронтових територій допомогли вирішити важливу проблему. 

І зовсім не розповідали про наших операторів-консультантів, які працюють інколи у небезпечних містах, у надважких обставинах, але виконують свою важливу гуманітарну місію – допомагають іншим. Виправляємо помилку

Оператор Пункту Допомоги Покровської територіальної громади Олена Петрова живе у Покровську на Донеччині. Про це місто знають, напевне, всі українці. Щодня Олена Петрова допомагає своїм клієнтам оформити ВПО, консультує, в основному пенсіонерів, по багатьом питанням від «де отримати економну лампочку до перерахунку пенсії».

У дім Олени Петрової влучила бомба, тож живе вона разом з родиною у будинку, де вікна забиті фанерою і є велика потреба ремонту. І тим не менш, кожного ранку вона йде на роботу, щоб допомогти своїм односельцям, бо дуже добре розуміє їх потреби. Родина підтримує її не тільки морально. Онук допомагає розібратися із технічними аспектами. У часи випробувань підтримка сім’ї, друзів і тих, хто має можливість допомогти, багато, що значить. 

З березня по травень в Донецькій області отримали послуги в Пунктах Допомоги 417 осіб. Одна з найзатребуваніших послуг – релокація мешканців прифронтових регіонів. Транспортна послуга надається деяким категоріям громадян, зокрема особам похилого віку, вагітним жінкам, жінкам з дітьми, людям з обмеженими можливостями пересування, інвалідам, щоб вони могли дістатись до пенсійної або служби соціального захисту в межах області. За цей період у Донецький області по запитам у Пунктах Допомоги було релоковано 92 людини.

Проект «Багатосекторальна допомога постраждалим, які проживають у важкодоступних районах Донецької, Запорізької та Херсонської областей» реалізовувається у переважно сільській місцевості, де транспортна проблема стоїть дуже гостро. Завдяки допомозі гуманітарних організації її можна частково вирішити. Заявки на релокацію наразі приймаються у Пунктах Допомоги в Донецькій області у містах Покровськ, Слов’янськ, Добропілля, Білозерське.

Translate »